Angajăm Asistent Front Office

Home / Stiri & Noutati / Angajăm Asistent Front Office

Candidatul ideal

Ce fel de persoana se potriveste pentru acest job ?
– Pozitiva, cu personalitate puternica , abilitati excelente de comunicare si vanzare
– Persoana ordonata, cu bune abilitati de organizare si prioritizare in rezolvarea task-urilor
– Persoana dinamica, eficienta, orientata spre îndeplinirea obiectivelor, cu un dezvolatat simt al responsabilitatii
– Vede lumea cu optimism si responsabilitate si crede ca schimbarea vine in primul rand de la ea si de la fiecare actiune pe care o face
– Sociabila , binevoitoare si foarte important : sa stie sa zambeasca (inclusiv la telefon)
– Sa fie pasionata de dezvoltarea personala si profesionala
– Sa se descurce bine cu Microsoft Office-Word,Excel,Outlook
– Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj

Descrierea jobului

Ce vei face la noul tau job?
-Vei interactiona permanent cu clientii, telefonic, mail sau prin mesaje pe Facebook …etc
– Intr-o maniera profesionala, le vei oferi suport pentru solicitarile lor
-Vei oferi ajutor si indrumare clientilor ,in achizitionarea produselor potrivite
– Intocmire fise client, oferte, situatii si rapoarte.
– Emitere de bonuri fiscale, facturare si incasare clienti.
– Introducerea sesizarilor primite intr-o baza de date si transmiterea acestor informatii persoanei responsabile cu
rezolvarea acestora.
– Efectueza comenzile catre furnizori si ajuta la efectuarea inventarului.
– Elaboreaza si redacteaza documentele si situatiile cerute de management;

Trimite CV-ul tău la service@dsmobile.ro sau depune-l direct la shop-ul nostru din Galeria 1, Calea Sever Bocu Nr. 2.